Zuiderburen 1

Selectie, sponsoren, programma en uitslagen

Selectie Zuiderburen 1

  1. Teun Claassen
  2. Rick Dierckx
  3. Paul Dijkmans
  4. Mark Faes
  5. Koen Gerritsen
  6. Joery van Gool
  7. Teun Grimbergen
  8. Siem Huybregts
  9. Ruud Jansen
  10. Geert van Overbeek
  11. Roy Roest
  12. Chiel Roest
  13. Toon Vanderhoydonks

Oproepkrachten

  1. Seb Heesters
  2. Dave Hermans
  3. Ralph van Gool
  4. Boy Janssen
  5. Rob Kokken
  6. Koen van Limpt
  7. Rick Louwers
  8. Rob Louwers
  9. Pieter Timmers

Staf

  1. Seb Heesters (teammanager)
  2. Kenny Groenen (teammanager)
  3. Rick Lavrijsen (grensrechter)
  4. Jan Moors (grensrechter)

Teamfoto

Zuiderburen 1, 2023-2024
Achterste rij vlnr: Rick Lavrijsen (grensrechter), Joery van Gool, Mark Faes, Chiel Roest, Siem Huijbregts, Jan Moors (grensrechter), Kenny Groenen (teammanager)
Middelste rij vlnr: Dave Hermans, Geert van Overbeek, Toon Vanderhoydonks, Roy Roest, Rick Louwers, Seb Heesters (teammanager)
Voorste rij vlnr: Rick Dierckx, Teun Grimbergen, Paul Dijkmans, Ruud Jansen, Teun Claassen

Sponsors Zuiderburen 1

Programma & uitslagen Zuiderburen 1

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
7-9-2023 18:30 uur Zuiderburen 1 – Audacia 2 1-1
10-9-2023 11:30 uur Waalre 2 – Zuiderburen 1 2-1
17-9-2023 10:00 uur Zuiderburen 1 – Reusel Sport/CoTrans 3 2-1
1-10-2023 10:00 uur Zuiderburen 1 – Marvilde 2 2-5
8-10-2023 11:00 uur Beerse Boys 4 – Zuiderburen 1 5-4
15-10-2023 10:00 uur Zuiderburen 1 – Vessem 2 1-3
29-10-2023 11:45 uur UNA 3 – Zuiderburen 1 7-1
5-11-2023 10:00 uur Zuiderburen 1 – Reusel Sport/CoTrans 4 3-3
12-11-2023 12:00 uur RKDSV 2 – Zuiderburen 1 1-3
26-11-2023 13:00 uur Oirschot V. 3 – Zuiderburen 1 6-1
3-12-2023 09:45 uur Brabantia 4 – Zuiderburen 1 1-0
4-2-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – Wilhelmina Boys 3 4-2
18-2-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – DVS 2 1-4
25-2-2024 12:00 uur Marvilde 2 – Zuiderburen 1 2-0
3-3-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – Beerse Boys 4 1-4
10-3-2024 12:00 uur Vessem 2 – Zuiderburen 1 0-0
17-3-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – UNA 3 1-5
24-3-2024 12:00 uur Reusel Sport/CoTrans 4 – Zuiderburen 1 1-1
28-3-2024 20:00 uur Zuiderburen 1 – Nuenen 4 0-7
1-4-2024 11:30 uur Wilhelmina Boys 3 – Zuiderburen 1 1-1
7-4-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – RKDSV 2 1-4
14-4-2024 12:00 uur Nuenen 4 – Zuiderburen 1 5-0
21-4-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – Oirschot V. 3 1-1
12-5-2024 11:00 uur DVS 2 – Zuiderburen 1 1-2
20-5-2024 10:00 uur Zuiderburen 1 – Brabantia 4
Voor het meest actuele overzicht download je de voetbal.nl app
WordPress Responsive Table

Aanvullende informatie

Competitie:
Mannen zondag – 4e klasse 409

Voorkeurstijd thuiswedstrijden:
10:00 uur

Training:
Donderdag 19:30u – 21:00u

Laatste nieuws

Zuider Mania: bourgondische seizoensafsluiting
Pinksterweekend wordt Zuiderbuurbecue weekend
Ontdek de Zuiderburen tijdens gezellige informatieavond
Weer groot deelnemersveld op Zuiderburentoernooi
Zijn jullie van de partij?
Gemeente Reusel De Mierden pakt de bal op!
Frans neemt afscheid als voorzitter
12 januari 2024: Zuiderburen nieuwjaarsquiz
Rosolo en Zuiderburen gaan als goede buren verder
Gemeente Reusel snapt er geen bal van