Zuiderburen 2

Selectie, sponsoren, programma en uitslagen

Selectie Zuiderburen 2

  1. Koen Verstijnen
  2. Tom Koolen
  3. Yann Jansen
  4. Ben Verstijnen
  5. Frits van Sambeeck
  6. Harm Goorman
  7. Bram Adriaans
  8. Marc Gerritsen
  9. Nard van Dal
  10. Yoeri Bogaars
  11. Huib de Laat
  12. Bjorn van der Heijden
  13. Rick van Hoof
  14. Jop Goorman
  15. Michel Antonius
  16. Paul van Gisbergen
  17. Edwin de Laat
  18. Nick Michelbrink
  19. Patrick Verhagen
  20. Erwin van Schaijk

Oproepkrachten

  1. Tijn van Dal
  2. Tom Bressers
  3. Jelle Poeliejoe
  4. Niels Gubbels
  5. Rob van Gompel
  6. Arno van Gorp
  7. Jannes van Limpt

Staf

  1. Rob Gerritsen (teammanager)

Teamfoto

Achterste rij vlnr: Jelle Poeliejoe, Rob Gerritsen (teammanager), Tom Koolen, Nard van Dal, Bjorn van der Heijden, Michel Antonius, Bram Adriaans, Huib de Laat, Edwin de Laat, Tijn van Dal
Voorste rij vlnr: Harm Goorman, Frits van Sambeeck, Yoeri Bogaars, Ben Verstijnen, Marc Gerritsen, Koen Verstijnen, Yann Jansen

Sponsors Zuiderburen 2

Programma & uitslagen Zuiderburen 2

Datum Aanvang Wedstrijd Uitslag
3-9-2023 12:00 uur Bladella 8-Zuiderburen 2 1-0
10-9-2023 10:00 uur Zuiderburen 2-Hulsel 2 5-2
17-9-2023 10:00 uur Reusel Sport/CoTrans 6-Zuiderburen 2 6-0
24-9-2023 10:00 uur Zuiderburen 2-Reusel Sport/CoTrans 5 1-3
1-10-2023 10:30 uur Waalre 3-Zuiderburen 2 7-2
8-10-2023 10:00 uur Zuiderburen 2-DOSKO’32 3 4-1
15-10-2023 12:00 uur EFC 6-Zuiderburen 2 5-0
29-10-2023 12:00 uur Bergeijk 5-Zuiderburen 2 2-2
5-11-2023 10:00 uur Zuiderburen 2-Hoogeloon 5 2-8
12-11-2023 12:00 uur Raven 3-Zuiderburen 2 3-1
26-11-2023 11:00 uur DVS 4-Zuiderburen 2 9-2
3-12-2023 10:00 uur Zuiderburen 2-Vessem 4 0-4
28-1-2024 10:00 uur Zuiderburen 2-Rood Wit V 3 1-3
4-2-2024 10:00 uur Reusel Sport/CoTrans 5-Zuiderburen 2 5-2
18-2-2024 9:45 uur Bladella 7 – Zuiderburen 2 1-1
25-2-2024 10:00 uur Zuiderburen 2-Waalre 3 3-4
10-3-2024 10:00 uur Zuiderburen 2-EFC 6 0-5
17-3-2024 10:00 uur Zuiderburen 2-Bergeijk 5 4-2
24-3-2024 10:45 uur Hoogeloon 5-Zuiderburen 2 3-1
7-4-2024 10:30 uur Zuiderburen 2-Raven 3 3-3
14-4-2024 12:00 uur Rood Wit V 3-Zuiderburen 2 0-6
21-4-2024 10:00 uur Zuiderburen 2-DVS 4 1-5
12-5-2024 10:00 uur Zuiderburen 2-Bladella 7 3-2
2-6-2024 10:00 uur Vessem 4-Zuiderburen 2
Voor het meest actuele overzicht download je de voetbal.nl app
WordPress Responsive Table

Aanvullende informatie

Competitie:
Mannen zondag – 6e klasse 638

Voorkeurstijd thuiswedstrijden:
10:00 uur

Training:
Donderdag 19:30u – 21:00u

Laatste nieuws

Zuider Mania: bourgondische seizoensafsluiting
Pinksterweekend wordt Zuiderbuurbecue weekend
Ontdek de Zuiderburen tijdens gezellige informatieavond
Weer groot deelnemersveld op Zuiderburentoernooi
Zijn jullie van de partij?
Gemeente Reusel De Mierden pakt de bal op!
Frans neemt afscheid als voorzitter
12 januari 2024: Zuiderburen nieuwjaarsquiz
Rosolo en Zuiderburen gaan als goede buren verder
Gemeente Reusel snapt er geen bal van